Суворі будні адвоката

Суворі будні адвоката

четвер, 30 липня 2015 р.

Як вийти з кредитів за 21 день

Багато людей і досі відчувають наслідки світової фінансово-економічної кризи 2008 року (яка загострилася й зараз), мають тягар невирішеної кредитної заборгованості.
Тому, часто приходить момент, коли ми розуміємо, що далі немає сили протистояти потужному тиску колекторів та банківських юристів, а тому ми просто опускаємо руки і віддаємо себе на розсуд долі…
Однак, питання із кредитною заборгованість потрібно вирішувати, бо неможливо постійно жити в переживаннях та очікуванні візиту т. зв. колекторів, поведінка яких далеко не завжди йде в ногу із законом. Позитивним є те, що необхідність вирішення заборгованості із проблемними кредитами розуміє і сам банк. Тому, останнім часом все більше банківських установ розробляють спеціальні програми лояльності, приймають індивідуальні рішення по реструктуризації боргу, йдучи назустріч своїм боржникам.
Замикаючись у собі, ми тим самим ускладнюємо свої проблеми, намагаючись затягувати безперспективні судові процеси, уникаючи зустрічі із працівниками банку чи навіть відверто вороже відноситися до них. Але за таких обставин проблеми самі по собі ніколи не вирішаться. Тому, я раджу підняти голову, «подивитися проблемі у вічі» і почати долати цю перешкоду, думка про яку займає весь наш вільний час.
Вирішувати питання із проблемною кредитною заборгованістю можна двома шляхами.
Перший – це юридичний шлях. Потрібно з’ясувати чи можливо зняти з себе кредитний тягар, відстоюючи свої права в суді:
-                визнати кредитний договір недійсним – якщо кредит оформлений шахраями на Ваше імя або договір укладений недієздатною особою
і т.д.;
-                застосувати позовну давність – якщо пройшли певні терміни з дня, коли банк мав право вимагати повернення кредиту;
-                визнати поруку припиненою – коли без згоди поручителя збільшився обсяг його майнової відповідальності або пройшли певні строки, протягом яких банк мав право пред’являти майнові вимоги до поручителя;
-                визнати незаконними дії банку – зокрема у разі, якщо на Ваш погляд, банк припустився помилки, нараховуючи Вам завищені проценти, пеню тощо;
-                застосувати інші способи юридичного захисту.
Другий – шлях переговорів та компромісів. Це той шлях, який в більшості випадків допомагає налагодити діалог з банком і відновити довіру до боржника. Для успішного ведення переговорів необхідно:
-         зрозуміти, що компроміс – це взаємні уступки, що є вигідними та прийнятними для обох сторін (для Вас і для банку). Не можна про щось просити, не пропонуючи зі свого боку абсолютно нічого;
-         розробити декілька варіантів вирішення кредитного спору, які будуть посильними для Вас і більш-менш прийнятними для банку;
-         знайти відповідну особу зі сторони банку, яка уповноважена приймати рішення щодо реструктуризації кредитної заборгованості за підходящим Вам варіантом (а не просто вести переговори і брати участь у судових засіданнях);
-         бути готовому втратити частину майна – сплатити певну суму в рахунок погашення заборгованості, продати своє нерухоме майно тощо.
Перед вирішенням кредитних спорів потрібно добре зважити та оцінити свої можливості. Так, юридичний метод слід застосовувати лише в тому випадку, коли у Вас є майже абсолютна впевненість у своїй перемозі. В іншому випадку треба організовувати переговорний процес, оскільки якщо ми, до прикладу, 2 роки будемо вести судову тяганину із банком, то програвши судовий процес, просити в подальшому лояльного відношення до себе буде як мінімум неетичним.
В свою чергу переговорами можна здобути набагато більшу перемогу як у вирішенні кредитних проблем, так і в простих людяних відносинах із представниками банку, економлячи при цьому десятки і навіть сотні тисяч гривень.
ВАЖЛИВО: не варто, не перевіривши всіх обставин, відразу сплачувати кошти в рахунок боргу (навіть 1 грн.), якщо Вам це запропонували т. зв. «колектори», взамін обіцяючи неймовірні знижки та акції по кредиту. Сплачуючи частину боргу, ми тим самим визнаємо цей борг, хоча ми до нього можемо не мати жодного відношення (наприклад, якщо кредит оформлений на наше імя шахраями).
А чому кредитні проблеми потрібно вирішувати саме за 21 день?
Бо, як стверджують психологи, саме за такий період формуються наші звички. Отже, якщо ми протягом 21 дня будемо працювати в напрямку вирішення кредитних питань (вивчати питання, аналізувати, вести переговори, писати звернення, звертатися до фахівців, обмежувати свої невиправдані грошові витрати, шукати додаткові джерела заробітку тощо), то саме за цей проміжок часу в нас сформується позитивна звичка впливати на перебіг подій у нашому житті. Зокрема, це стосується і звички вирішувати проблеми із кредитами.

Мої рекомендації: Я щиро бажаю Вам ніколи не мати кредитної кабали, а якщо вона все ж з’явилася, то якнайшвидше вийти з неї – за 21 деньJ!

1 коментар:

  1. Я настільки вдячний Elegantloanfirm за те, що ви допомогли мені отримати кредит у розмірі 600 000,00 доларів США за допомогою кредитного працівника Расса Гаррі, що я вам вічно вдячний. Моє життя перевернулося, мої фінанси влаштувалися, я зараз є власною справою, яку я використовую для піклування про потреби моїх сімей. Я так вам вдячний, містер Русс, і Бог вас благословить. Ви можете зв’язатися з ними за фінансовою допомогою електронною поштою: Elegantloanfirm@hotmail.com для отримання фінансової допомоги.

    ВідповістиВидалити